fbpixel
Skip to main content
Monday, 24 February
De dragoste, mai ales...

19:15 - Monday, 24 February

Casa Caragiale, Bucuresti

40 lei (acces general)
Tuesday, 25 February
De dragoste, mai ales...

19:15 - Tuesday, 25 February

Casa Caragiale, Bucuresti

40 lei (acces general)
Wednesday, 26 February
Între două femei

de Mihai Ignat

19:45 - Wednesday, 26 February

Casa Caragiale, Bucuresti

45 lei
40 lei
Thursday, 27 February
Insula Sclavilor

de Pierre Marivaux

19:30 - Thursday, 27 February

Casa Caragiale, Bucuresti

45 lei
Friday, 28 February
Cerere in casatorie

de A. P. Cehov

19:45 - Friday, 28 February

Casa Caragiale, Bucuresti

45 lei
40 lei
Saturday, 29 February
A 12-a noapte

de William Shakespeare

19:30 - Saturday, 29 February

Casa Caragiale, Bucuresti

45 lei (acces general)
Sunday, 1 March
VIAȚA ÎNTR-UN GEAMANTAN

19:15 - Sunday, 1 March

Casa Caragiale, Bucuresti

40 lei (acces general)
Friday, 6 March
Stația 13

dupa Schite si piese de I.L.Caragiale

19:30 - Friday, 6 March

Casa Caragiale, Bucuresti

50 lei (Categoria 1)
45 lei (Categoria 2)
Saturday, 7 March
Insula Sclavilor

de Pierre Marivaux

19:30 - Saturday, 7 March

Casa Caragiale, Bucuresti

45 lei
Sunday, 8 March
Cerere in casatorie

de A. P. Cehov

18:30 - Sunday, 8 March

Casa Caragiale, Bucuresti

45 lei