fbpixel
Skip to main content

Program și bilete Club Control

Cumpără bilete la concertele și petrecerile din Club Control. Vezi programul complet al evenimentelor.

Pe lângă eventbook.ro, biletele se mai pot cumpăra de la librăriile partenere Eventbook și de la barul din Front Control.

Despre Club Control:

De la înființarea sa, în 2008, Club Control a găzduit mii de concerte cu trupe românești și străine, din noul val și legendare, printre care Swans, Psychic TV, Mono, Efterglank, The Soft Moon, Lamb, Stereo MCs, Suuns.

Adresa: Str. Constantin Mille Nr.4, Bucuresti

 

Friday, 24 January
Om la Lună prezintă ‘Liniștea’

20:00 - Friday, 24 January

Club Control, Bucuresti

30 lei (presale - acces general)
Monday, 27 January
Liquid Saloon la Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 27 January

Club Control, Bucuresti

40 lei
Wednesday, 29 January
Pistol cu Capse Live

Opening act: Zero Fox Given

20:00 - Wednesday, 29 January

Club Control, Bucuresti

30 lei (presale)
Thursday, 30 January
Beacon (US) live

20:00 - Thursday, 30 January

Club Control, Bucuresti

40 lei (acces general)
Thursday, 6 February
Implant Pentru Refuz - Video & Single Release Show

21:00 - Thursday, 6 February

Club Control, Bucuresti

40 lei (presale)
Monday, 10 February
Erik Truffaz Quartet la Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 10 February

Club Control, Bucuresti

75 lei
Tuesday, 11 February
Molchat Doma (BY) Live

21:00 - Tuesday, 11 February

Club Control, Bucuresti

10 lei (acces general)
Wednesday, 12 February
Chat Noir la Jazz Nouveau

20:00 - Wednesday, 12 February

Club Control, Bucuresti

35 lei
Monday, 17 February
Tonbruket la Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 17 February

Club Control, Bucuresti

50 lei
Monday, 16 March
Dominic Miller Group la Jazz Nouveau

20:00 - Monday, 16 March

Club Control, Bucuresti

75 lei